Zakład robót sanitarnych
tel. 42 712 57 21 42 712 60 34 42 607 844 840

SANATOR – gospodarka odpadami

O nas

Firma Z.R.S. "Sanator" Sp. z o.o. z siedzibą w Rąbieniu została utworzona w 1992 roku. Od początku istnienia działaliśmy jako spółka cywilna. Zaczęliśmy jako niewielka firma działająca na rynku łódzkim i w okolicznych miejscowościach. Zajmowaliśmy się wywozem odpadów komunalnych i usługami asenizacyjnymi. Naszymi Klientami były osoby prywatne, firmy, przedsiębiorstwa oraz różnego typu instytucje. W 2000 roku firma ,,Sanator” nakierowała się wyłącznie na działalność z branży komunalnej, kładąc większy nacisk na sukcesywność i inwestycję w infrastrukturę i flotę. Na przestrzeni lat inwestowaliśmy także w stały rozwój, poszerzaliśmy nasz park maszynowy, co owocowało także powiększaniem zakresu świadczonych usług. Od 2009 roku firma, poza wywozem nieczystości, zajmuje się również usługami brukarskimi, pracami ciężkim sprzętem takim jak koparko-ładowarką. W 2012 roku przedsiębiorstwo przekształciło swoją spółkę z cywilnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

W związku iż jest to rodzinna firma aktualnie w zarządzie firmy zasiada: Prezes Bożena Lemańska, Dyrektor Roman Lemański i Prokurent Damian Lemański.

W 2014 roku firma zajęła III miejsce w konkursie „Pracodawca organizator pracy bezpiecznej – przedsiębiorstwo zatrudniające do 50 osób”. Był to dla nas bardzo prestiżowy debiut organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Jako firma rodzinna z ponad 20-letnią historią, jesteśmy nastawieni na rzetelną, przyjazną ludziom i środowisku gospodarkę odpadami. Przedsiębiorstwo nieustannie się rozwija, udoskonala technologie pomagające usprawnić proces odzysku odpadów. Atutami naszej firmy jest niezawodność, wysoki poziom usług, terminowość i fachowość oraz liczne grono zadowolonych Klientów, czego dowodem są uzyskane od dotychczasowych kontrahentów referencje.

Ogromne doświadczenie, inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne, rozbudowane zaplecze sprzętowe i świetne rozeznanie w branży, pozwalają naszej firmie zaoferować szeroki zakres usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Oferta firmy skierowana jest do klientów indywidualnych i instytucjonalnych, gmin, samorządów, administracji osiedli, firm budowlanych oraz remontowych. Przy stałej współpracy gwarantujemy konkurencyjne i racjonalne ceny. Zapraszamy do współpracy.