Zakład robót sanitarnych
tel. 42 712 57 21 42 712 60 34 42 607 844 840

Usługi koparko-ładowarką

Firma ,,Sanator” oferuje szeroki wachlarz usług z użyciem koparko-ładowarek, a także usługi uzupełniające, np.:

  • korytowanie gruntu pod drogi, parkingi, chodniki,
  • melioracja rowów,
  • niwelacja terenu,
  • odśnieżanie dachów i dróg,
  • wyburzenia, rozbiórki,
  • wykopy pod budynki mieszkaniowe i przemysłowe,
  • wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne,
  • wyrywanie korzeni,
  • załadunek i rozładunek palet,
  • załadunek i wywóz gruzu, ziemi, gruzo-śmieci.

Koparko Ładowarka Usługi Łódź Koparko-ładowarki ułatwiają wykonywanie wielu robót ziemnych. Jesteśmy w stanie wydrążyć wykopy pod budowę dróg, fundamentów czy instalację okablowania.

Prace wykonywane są przy pomocy dwóch koparek JCB 4 CX z małą ilością moto-godzin. Na wyposażeniu posiadamy pełen komplet łyżek: 40, 50, 60, 80, 90 cm oraz łyżkę skarpową.


Posiadamy również samochód ciężarowy o zabudowie wywrotkowej o ładowności do 20 ton.

Nasi operatorzy to wykwalifikowani fachowcy z wieloletnią praktyką w każdym zakresie wykonywanych robót ziemnych, a także innych zadań, w tym przeładunku palet czy odśnieżania i wyrywania korzeni.

Dzięki sprzętowi najwyższej jakości oraz zespołowi doświadczonych i rzetelnych pracowników, prowadzone przez nas prace postępują szybko i bezproblemowo, co w realny sposób przekłada się na redukcję kosztów. Wyszkolona kadra naszych fachowców nie tylko pozwala na wykonanie usług w możliwie najwyższych standardach, ale wpływając na skrócenie czasu zleconych prac pozwala na zmniejszenie kosztów, co niewątpliwie jest korzystne pod względem ekonomicznym dla wszystkich naszych Klientów.

Usługi wykonujemy na terenie: Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Zgierza, Lutomierska, Rąbienia, Aleksandrowa Łódzkiego, Kwiatkowic, Ozorkowa i Strykowa

Dwie nowoczesne i w pełni sprawne koparko-ładowarki JCB to sprzęt, dzięki któremu wykonamy dla Państwa nawet nietypowe zlecenia. Pełny osprzęt w tym łyżki o o szerokości od 40 do 90 cm oraz łyżka skarpowa pozwalają na wykonywanie pełnego zakresu robót ziemnych, a także innych zadań, w tym przeładunku palet czy odśnieżanie i wyrywanie korzeni. Sam sprzęt to nie jedyna zaleta naszej oferty: aby wszystkie prace wykonywać sprawnie, zgodnie z przedstawionym harmonogramem i przy jak najmniejszych szkodach pobocznych, zatrudniamy bardzo doświadczonych operatorów oraz regularnie sprawdzamy sprzęt pod względem sprawności technicznej.

Operatorzy koparko-ładowarek mają bogate doświadczenie, zdobyte w pracy dla najbardziej wymagających klientów, a sprzęt jest stosunkowo nowy i zawsze odpowiednio przygotowany, by wykonać powierzone nam zadania. Dzięki temu, że w ofercie naszej firmy znajdują się też usługi transportowe wywrotką o ładowności do 20 ton, nie musicie szukać Państwo kilku wykonawców do jednego zlecenia. Ekipa naszych pracowników, ludzi zgranych i przyzwyczajonych do pracy na rzecz bardzo wymagających klientów, działa sprawnie, minimalizując ryzyko opóźnień. Zdecydowaną większość zleceń realizujemy nawet przed terminem, zachowując przy tym bardzo wysoką jakość świadczonych usług.

Jesteśmy profesjonalistami – nasze usługi są zaprojektowane tak, abyście skorzystali na nich Państwo w jak najszerszym zakresie. Usługi koparko-ładowarką, jeśli są wykonywane sprawnie i skutecznie, znacząco zmniejszają koszty realizacji projektu, a dzięki naszej ofercie wykonacie Państwo na czas nawet bardzo skomplikowane projekty.

Usługi Koparko Ładowarka Usługi Łódź

Usługi koparka Łódź