Zakład robót sanitarnych
tel. 42 712 57 21 42 712 60 34 42 607 844 840

SANATOR – gospodarka odpadami

O nas

Firma Z.R.S. "Sanator" Sp. z o.o. z siedzibą w Rąbieniu została utworzona w 1992 roku. Od początku istnienia działaliśmy jako spółka cywilna. Zaczęliśmy jako niewielka firma działająca na rynku łódzkim i w okolicznych miejscowościach. Zajmowaliśmy się wywozem odpadów komunalnych i usługami asenizacyjnymi. Naszymi Klientami były osoby prywatne, firmy, przedsiębiorstwa oraz różnego typu instytucje. W 2000 roku firma ,,Sanator” nakierowała się wyłącznie na działalność z branży komunalnej, kładąc większy nacisk na sukcesywność i inwestycję w infrastrukturę i flotę. Na przestrzeni lat inwestowaliśmy także w stały rozwój, poszerzaliśmy nasz park maszynowy, co owocowało także powiększaniem zakresu świadczonych usług. W 2012 roku przedsiębiorstwo przekształciło swoją spółkę z cywilnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

W 2014 roku firma zajęła III miejsce w konkursie „Pracodawca organizator pracy bezpiecznej – przedsiębiorstwo zatrudniające do 50 osób”. Był to dla nas bardzo prestiżowy debiut organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Jako firma rodzinna z ponad 20-letnią historią, jesteśmy nastawieni na rzetelną, przyjazną ludziom i środowisku gospodarkę odpadami. Przedsiębiorstwo nieustannie się rozwija, udoskonala technologie pomagające usprawnić proces odzysku odpadów. Atutami naszej firmy jest niezawodność, wysoki poziom usług, terminowość i fachowość oraz liczne grono zadowolonych Klientów, czego dowodem są uzyskane od dotychczasowych kontrahentów referencje.

Ogromne doświadczenie, inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne, rozbudowane zaplecze sprzętowe i świetne rozeznanie w branży, pozwalają naszej firmie zaoferować szeroki zakres usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Oferta firmy skierowana jest do klientów indywidualnych i instytucjonalnych, gmin, samorządów, administracji osiedli, firm budowlanych oraz remontowych. Przy stałej współpracy gwarantujemy konkurencyjne i racjonalne ceny.

Zapraszamy do współpracy!