Zakład robót sanitarnych
tel. 42 712 57 21 42 712 60 34 42 607 844 840

Usługi koparko-ładowarką

Firma ,,Sanator” oferuje szeroki wachlarz usług z użyciem koparko-ładowarek,

a także usługi uzupełniające, np.:

  • korytowanie gruntu pod drogi, parkingi, chodniki,
  • melioracja rowów,
  • niwelacja terenu,
  • odśnieżanie dachów i dróg,
  • wyburzenia, rozbiórki,
  • wykopy pod budynki mieszkaniowe i przemysłowe,
  • wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne,
  • wyrywanie korzeni,
  • załadunek i rozładunek palet,
  • załadunek i wywóz gruzu, ziemi, gruzo-śmieci.

Koparko Ładowarka Usługi Łódź Koparko-ładowarki ułatwiają wykonywanie wielu robót ziemnych. Jesteśmy w stanie wydrążyć wykopy pod budowę dróg, fundamentów czy instalację okablowania.

Prace wykonywane są przy pomocy dwóch koparek JCB 4 CX z małą ilością moto-godzin. Na wyposażeniu posiadamy pełen komplet łyżek: 40, 50, 60, 80, 90 cm oraz łyżkę skarpową.

Posiadamy również samochód ciężarowy o zabudowie wywrotkowej o ładowności do 20 ton.

Nasi operatorzy to wykwalifikowani fachowcy z wieloletnią praktyką w każdym zakresie wykonywanych robót ziemnych, a także innych zadań, w tym przeładunku palet czy odśnieżania i wyrywania korzeni.

Dzięki sprzętowi najwyższej jakości oraz zespołowi doświadczonych i rzetelnych pracowników, prowadzone przez nas prace postępują szybko i bezproblemowo, co w realny sposób przekłada się na redukcję kosztów. Wyszkolona kadra naszych fachowców nie tylko pozwala na wykonanie usług w możliwie najwyższych standardach, ale wpływając na skrócenie czasu zleconych prac pozwala na zmniejszenie kosztów, co niewątpliwie jest korzystne pod względem ekonomicznym dla wszystkich naszych Klientów.

Usługi koparko łądowarką wykonujemy na terenie: Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Zgierza, Lutomierska, Rąbienia, Aleksandrowa Łódzkiego, Kwiatkowic, Ozorkowa i Strykowa.

Dwie nowoczesne i w pełni sprawne koparko-ładowarki JCB to sprzęt, dzięki któremu wykonamy dla Państwa nawet nietypowe zlecenia. Pełny osprzęt w tym łyżki o o szerokości od 40 do 90 cm oraz łyżka skarpowa pozwalają na wykonywanie pełnego zakresu robót ziemnych, a także innych zadań, w tym przeładunku palet czy odśnieżanie i wyrywanie korzeni. Sam sprzęt to nie jedyna zaleta naszej oferty: aby wszystkie prace wykonywać sprawnie, zgodnie z przedstawionym harmonogramem i przy jak najmniejszych szkodach pobocznych, zatrudniamy bardzo doświadczonych operatorów oraz regularnie sprawdzamy sprzęt pod względem sprawności technicznej.

Operatorzy koparko-ładowarek mają bogate doświadczenie, zdobyte w pracy dla najbardziej wymagających klientów, a sprzęt jest stosunkowo nowy i zawsze odpowiednio przygotowany, by wykonać powierzone nam zadania. Dzięki temu, że w ofercie naszej firmy znajdują się też usługi transportowe wywrotką o ładowności do 20 ton, nie musicie szukać Państwo kilku wykonawców do jednego zlecenia. Ekipa naszych pracowników, ludzi zgranych i przyzwyczajonych do pracy na rzecz bardzo wymagających klientów, działa sprawnie, minimalizując ryzyko opóźnień. Zdecydowaną większość zleceń realizujemy nawet przed terminem, zachowując przy tym bardzo wysoką jakość świadczonych usług.

Jesteśmy profesjonalistami – nasze usługi są zaprojektowane tak, abyście skorzystali na nich Państwo w jak najszerszym zakresie. Usługi koparko-ładowarką, jeśli są wykonywane sprawnie i skutecznie, znacząco zmniejszają koszty realizacji projektu, a dzięki naszej ofercie wykonacie Państwo na czas nawet bardzo skomplikowane projekty.

Usługi koparko ładowarką Łódź

Nasza koparko Łódź